Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas

KAN SNE-1 virsapmetuma kolektoru skapis 485mm (4-6 cilpas)

KAN SNE-1 virsapmetuma kolektoru skapis 485mm (4-6 cilpas)
Artikuls: 167322
€30,50 Bez nodokļa: €25,21
Daudzums: Ielikt grozā

Skapis ir pārklāts ar emalju, standarta krāsa RAL 9016 (balta). Aizmugurējā sienā atrodas 2 caurumi ar diametru ø 6.5mm skapja montāžai, kā arī 2 kolektora montāžas vadulas, ar kuru palīdzību var regulēt kolektora atrašanās vietu skapī. Katra vadula aprīkota ar divām M6x18mm skrūvēm komplektā ar uzgriežņiem un paplāksnēm. Apakšējā skapja plāksne ir noņemama. Tas atvieglo kolektora montāžu skapītī.

SNE skapju montāža :

Nepieciešams atzīmēt skapja uztādīšanas vietu, ņemot vērā pievienojamo cauruļvadu novietojumu, kā arī grīdas augstumu kopā ar apdares materiālu ( piem. flīzēm, laminātu u.c.). Skapi jāuzstāda atbilstošā augstumā, ņemot vērā siltumizolācijas biezumu, un kopējo grīdas seguma augstumu, tā, lai grīdas augstums būtu vienā līmenī ar skapja apakšējo malu. Sakpi nepieciešams izlīmeņot un piestiprināt pie sienas caur skapja aizmugurējā sienā seošajiem 2 caurumiem. Stiprināšanai nepieciešams izmantot atbilsošus stiprinājumus, atkarībā no sienas konstrukcijas. Sakomplektēto kolektoru piestiprināt pie vadulās esošajām skrūvēm, kas ir komplektā ar skapi. Kolektora novietojums vadulās tiek regulēts ar skrūvju palīdzību.

Characteristics
Nosaukums KAN SNE
Sekciju skaits 4 – 6