Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas

KAN SPE-5 zemapmetuma kolektoru skapis 965mm (12-16 cilpas)

KAN SPE-5 zemapmetuma kolektoru skapis 965mm (12-16 cilpas)
Artikuls: 167320
€51,00 Bez nodokļa: €42,15
Daudzums: Ielikt grozā

Skapis ir pārklāts ar emalju, standarta krāsa RAL 9016 (balta). Aizmugurējā sienā atrodas 2 caurumi ar diametru ø 6.5mm skapja montāžai, kā arī 2 kolektora montāžas vadulas, ar kuru palīdzību var regulēt kolektora atrašanās vietu skapī. Katra vadula aprīkota ar divām M6x18mm skrūvēm komplektā ar uzgriežņiem un paplāksnēm. Sānu sienās atrodas ovāli tehnoloģiskie caurumi 62x87mm, kas piesegti ar nosegplāksnēm , un caur kuriem var pieslēgties pie kolektora no sāniem. Skapja augstums regulējas ar izbīdāmām kājām. Skapja priekšējais rāmis arī ir regulējams, pateicoties tam ir iespējams pielāgot skapja iebūves dziļumu.

SPE skapju montāža :
Nepieciešams atzīmēt skapja uztādīšanas vietu, ņemot vērā pievienojamo cauruļvadu novietojumu, kā arī grīdas augstumu kopā ar apdares materiālu ( piem. flīzēm, laminātu u.c.). Skapi jāuzstāda atbilstošā augstumā ar izbīdāmo kāju palīdzību, ņemot vērā siltumizolācijas biezumu, un kopējo grīdas seguma augstumu. Sakpi jāuzstāda nišā, to nepieciešams izlīmeņot un piestiprināt pie sienas caur skapja aizmugurējā sienā seošajiem 2 caurumiem. Stiprināšanai nepieciešams izmantot atbilsošus stiprinājumus, atkarībā no sienas konstrukcijas. Ja paredzēts cauruļvadu pie kolektora pievienot caur sānos esošajiem caurumiem, nepieciešams noņemt plāksnītas kas tos aizsedz. Lai pasargātu iebūvējamā skapja redzamo daļu no bojājumiem, kas var rasties veicot apdares darbus, pastāv iespēja demontēt skapja priekšējo rāmi un durvis. Sakomplektēto kolektoru piestiprināt pie vadulās esošajām skrūvēm, kas ir komplektā ar skapi. Kolektora novietojums vadulās tiek regulēts ar skrūvju palīdzību.

Characteristics
Nosaukums KAN SPE
Sekciju skaits 12 – 16