Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas

FAKRO FPP-V U3 preSelect Jumta logs Lux 02 55x98cm

FAKRO FPP-V U3 preSelect Jumta logs Lux 02 55x98cm
Artikuls: 168211
€279,40 Bez nodokļa: €230,91
Daudzums: Ielikt grozā

FAKRO FPP-V U3 preSelect Jumta logs Lux - JUMTA LOGI AR EŅĢĒM VĒRTNES VIDŪ UN AUGšDAĻĀ. FAKRO FPP-V U3 jumta logs vienkameru ar stikla paketi. Jaunās paaudzes jumta logus preSelect iespējams atvērt gan pa loga augšējo, gan vidējo asi. Ar augšējām eņģēm logu iespējams atvērt no 0° līdz 35° leņķim attiecībā pret jumta plakni. Paceļot loga vērtni uz augšu, ir iespējams pieiet pie atvērta loga un netraucēti vērot apkārtni. Izmantojot vidējās eņģes, vērtni var pagriezt par 180° un ērti nomazgāt loga ārējo stiklu, kā arī uzlikt vai noņemt ārējo markīzi. Atvēršanas mehānisms nodrošina stabilu loga vērtnes fiksāciju jebkurā no izmantotajiem atvēršanas veidiem, kurus var mainīt ar loga kārbas sānos esošo slēdzi.

Ar vērtnes apakšējā daļā novietoto rokturi ir ērti atvērt arī augstāk iebūvētus jumta logus. Roktura dažādie fiksācijas stāvokļi nodrošina divus mikrovēdināšanas režīmus. Ērti nomazgāt loga ārējo stiklu un lietot ārējo markīzi, jo vērtni iespējams pagriezt par 180° un nobloķēt. Standarta piedāvājumā pieejami ar stikla paketi U3. topSafe sistēma – paaugstināta drošība pret ielaušanos. Logiem ir pieejams plašs piederumu un papildu aprīkojuma klāsts. Logi paredzēti uzstādīšanai jumtos ar slīpumu no 15° līdz 55°; pēc individuāla pasūtījuma var izgatavot logus, kuri paredzēti uzstādīšanai jumtos ar slīpumu no 15° līdz 85°.

Tehniskais raksturojums:

- automātiskais ventilācijas vārsts V40P;
- augstākās kvalitātes, pa slāņiem līmēts priedes koks, impregnēts vakuuma kamerā;
- loga koka daļas pārklātas ar divām kārtām ekoloģiskas akrila lakas.

Characteristics
Izmērs (cm) 55x98
Komplektācija
Pa kādu asi logs veras Augšējo un centrālo
Roktura atrašanās vieta Vērtnes apakšā
VAIRĀK INFORMĀCIJAS
Garantija (Gadi) 10