Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas

Balteco priekšējais panelis vannai Piano, balts

Balteco priekšējais panelis vannai Piano, balts
Artikuls: 151648
€200,00 Bez nodokļa: €165,29
Daudzums: Ielikt grozā

Balteco akmens masas vanna Piano, balta- Ārkārtīgi vienkāršā formā ir ietverta maksimāla ērtība. PIANO ir izgatavota no akmens masas Xonyx. Inovatīvā materiāla priekšrocības ir : masīvums, konstrukcijas izturība un virsmas izturība pret nodilšanu.Arī ļoti bieža lietošana nerada virsmas nodilšanas risku, jo materiālam nav dekoratīvās kārtas - vanna ir viscaur veidota no viendabīgas akmens masas. Materiālam ir ilgs lietošanas mūžs un videi draudzīgas īpašības. Priekšējais panelis ir izgatavots no kompozītmateriāla. Panelis jāpasūta atsevišķi. 

Vannā iespējams ierīkot Hidromasāžas sistēmu SlimLine Hydro (S11).

Hidromasāžas vanna ar pilnībā integrētu vadības sistēmu unn elektrosnisko vadības paneli EasyTouch, ar spēcīgu hidromasāžas sistēmu un iespēju aprīkot ar papildus opciju-zemūdens apgaismojumu Ambilight. Sistēma ietver sevī ekskluzīvas sprauslas un aksesuārus Slimline. Hidromasāža notieka ar sprauslu palīdzību, kas ir iebūvētas vannas sienā, masāžas intensitāti dažādās zonās ieskaitot muguras un kāju masāžu, regulējas ar elektroniskām vadības pogām, kas atrodas uz malas vannas iekšpusē. Sistēma ietver sevī ieprogrammētu terapijas programmu, kas automātiski maina masāžas intensitāti dažādās masāžas zonās. Sistēma irtver sevī 6 sānu masāžas sprauslas, 6 muguras masāžas sprauslas un 2 sprauslas kāju masāžai. Hidromasāžas sūkņa jauda 1500 W.

Komplektā noplūde/pārplūde.

Characteristics
Augstums (mm)
Garums (mm)
Materiāls Akmens masa
Platums (mm)
Tilpums (L)
VAIRĀK INFORMĀCIJAS
Ražotājs Balteco (Igaunija)