Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas

Sūknis JP5-48 PT-H P1=1,49kW (99463877) Grundfos

Sūknis JP5-48 PT-H P1=1,49kW (99463877) Grundfos
Ražotājs: Grundfos
Artikuls: 110766
€271,80 Bez nodokļa: €224,63
Daudzums: Ielikt grozā

GRUNDFOS ir Dānijas uzņēmums kurš izstrādā ūdens risinājumus pasaulei. Mēs izvirzījām standartu inovāciju, efektivitātes, uzticamības un ilgtspējības ziņā. GRUNDFOS ir sūkņu kompānija, kas katru dienu sazinās ar miljoniem un miljoniem cilvēku. Mūsu risinājumi palīdz mūsu partneriem un klientiem virzīt ūdeni uz turieni, kur tas paredzēts. Nodrošiniet dzeramo ūdeni mazākajiem ciematiem un augstākajiem debesskrāpjiem, apstrādājiet un notīriet notekūdeņus un ienesiet pasaulē siltumu un komfortu - vai vajadzības gadījumā atdzesējiet.

Tehniskie parametri:

Grundfos JP 4-47 PT-H sastāv no Grundfos JP sūkņa, spiediena slēdža, manometra un 20 litru Grundfos GT-H horizontālā membrānas spiediena tvertne. Paaugstināšanas komplektā ir divkārša izplūdes atlase, kas atvieglo uzstādīšanu, un spiediena tvertne samaziniet ūdens āmuru cauruļvados.

JP 4-47 PT-H nodrošina pastāvīga ūdens spiediena komfortu ar automātisku palaišanu un apturēšanu. To kontrolē spiediena slēdzis un spiediena tvertne apvienojumā, nodrošinot optimālu pastiprinātāja komplekta iedarbināšanu / apturēšanu atbilstoši pieprasījumam. Spiediens tvertne ierobežo starta / apstāšanās režīmu skaitu, jo tvertnē uzkrāto ūdeni var izmantot, neuzsākot sūkni, ja ūdens līmenis ir zems ūdens patēriņš vai noplūdes zudums. Ieslēgšanas spiediens ir iestatīts uz 2,2 bar.

Dizains ir izturīgs un veidots no materiāliem, kas nesatur koroziju, lai nodrošinātu ilgu kalpošanas laiku. Šis pastiprinātāju komplekts nodrošina optimālu pašgruntējošās īpašības, kas raksturo sūkšanas pacēlāju līdz 8 metriem. Pašsūknējošais sūknis arī nodrošina stabilu darbību, cik tas ir spējīgs pacelt šķidrumu no zem ieplūdes līmeņa un var rīkoties ar gaisa un šķidruma sajaukumu, līdz sūknis sasniedz pilnībā iesūknēt stāvokli. JP pumpim ir iebūvēta termiskā aizsardzība, kas nekavējoties pārtrauc sūkņa darbību, ja tas pārkarst. Motors tiek atdzesēts ar gaisu un kas aprīkoti ar lielizmēra, noslēgtiem, ieeļļotiem lodīšu gultņiem, lai nodrošinātu klusu darbību un minimālu apkalpošanu.

 
Characteristics
Jauda (kW) 1.49
Spiedkatla tilpums (L) 20