Izvēlne
Grozs

Uzmanību: minimālā pasūtījuma summa ir 20 EUR!

Atteikuma tiesības

Pircējam saņemot preci, lūdzam pārliecināties par tās atbilstību pasūtījumam. Pavadzīmēs minētās preces ir SIA TERAVIS īpašums līdz pilnīgai apmaksas saņemšanai. Saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likumu - "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā", SIA TERAVIS patur tiesības pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir lietota un/vai bojāta, ja tā nav oriģinālajā iepakojumā, vai tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, lūdzam Jūs sazināties ar mums pa info@buvprof.lv vai pa tālruni +371 28 10 11 80 un norādīt pasūtījuma numuru un datumu.

Atteikuma tiesību izmantošanas gadījumā, pircējam ir jānogādā prece SIA TERAVIS norādītajā vietā, kopā ar pirkumu apliecinošu dokumentu, atteikuma veidlapu un garantijas talonu, ja tāds pircējam ir ticis izsniegts.

Vispārīgos noteikumus par patērētāja tiesībām un pienākumiem lasiet šeit

Neskaidrību gadījumā rakstiet mums !

SIA TERAVIS interneta veikalā www.buvprof.lv apskatāmajām precēm un cenām ir informatīvs raksturs - sniegtās informācijas izmantošana nerada juridiskas saistības starp interneta veikala apmeklētājiem un tā veidotājiem. Tā kā preču ražotāji nemitīgi strādā pie preču uzlabošanas, mēs nevaram garantēt informācijas pilnīgu precizitāti. SIA TERAVIS neuzņemas atbildību par iespējamo kaitējumu, kuru produkts (izstrādājums vai prece) tiešā vai netiešā veidā varētu nodarīt cilvēkiem, mājdzīvniekiem, mantai. Nepieciešamības gadījumos uzrādām preces atbilstības sertifikātu kopijas.

Cookie
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas