Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas
Uzmanību: minimālā pasūtījuma summa ir 20 EUR!

Piegāde un apmaksa

Piegāde un apmaksa

  1. BEZMAKAS: Saņemat preci Buvprof.lv veikalā  Ludzas iela 2A, Rīga (Ieeja no Ludzas ielas , pretī DUS NESTE) - Prece jāizņem 3 darba dienu laikā!
  2. Ekonomiskā piegāde  (2.50 EUR) Omniva/ex Post24 pakomātos - saņemat preci Omniva/ex Post24 pakomātos - pie Latvijas lielākajiem lielveikaliem!                                                                              (Maksimālais svars līdz 30kg, maksimālais izmērs 40x40x60cm)
  3. Komforta piegāde  (piegādes cena ir atkarīga no preces svara un reģiona) - kurjers piegādā preci uz Jūsu izvēlētās adreses ārduvīm. (Lai precizētu piegādes izmaksas, zvaniet Mob.t. +371 28 10 11 80 vai rakstiet uz e-pastu: info@buvprof.lv)
Preču piegāde notiek tikai līdz mājas ārdurvīm.
Latvijas pilsētās piegādi veiks Omniva kurjers.
Rīgas pilsētas robežās - 1-2 darba dienu laikā no pasūtījumu apstiprināšanas brīža;
Latvijas teritorijā - 2-5 darba dienu laikā pēc naudas saņemšanas mūsu bankas norēķinu kontā.
 
Piegādes termiņi var mainīties atkarībā no piegādātāja īpašiem noteikumiem un preces pieejamības noliktavā.
Piegādes maksa var tikt mainīta iepriekš brīdinot klientu.
 
 
Kā apmaksāt pirkumu?

.

  1. Ar bankas pārskaitījumu .  Rūpīgi aizpildiet visus pirkuma noformēšanai prasītos datus lai mēs varētu sastādīt rēķinu. Lūdzam, veicot apmaksu, norādīt rēķina numuru. Preces piegāde tiks veikta tikai pēc pilnas rēķina summas ieskaitīšanas SIA TERAVIS bankas kontā. 
  2. Līzings:  www.incredit.lv
 
Uzmanību! Ja pasūtījums nav apmaksāts 3 darba dienu laikā no pasūtījuma noformēšanas un pasūtījuma lapas saņemšanas uz Jūsu e-pasta adresi, Jūsu pasūtījums var tikt anulēts!