Izvēlne
Grozs

Uzmanību: minimālā pasūtījuma summa ir 20 EUR!

Gumijas segumi

Gumijas grīdas segums paredzēts izmantošanai autotransporta nozarē telpām kur notiek īslaicīga uzturēšanās piemēram ģērbtuvēm slīdošu grīdu pārklāšanai celiņu ierīkošanai.Nav ieteicams ieklāt telpās kur ir pastāvīga tiešu saules staru iedarbība. Tiek ražots no vispārējās izmantošanas gumijas SBR.Gum..
15,16€
Bez nodokļa:12,53€
Gumijas grīdas segums paredzēts izmantošanai autotransporta nozarē telpām kur notiek īslaicīga uzturēšanās piemēram ģērbtuvēm slīdošu grīdu pārklāšanai celiņu ierīkošanai.Nav ieteicams ieklāt telpās kur ir pastāvīga tiešu saules staru iedarbība. Tiek ražots no vispārējās izmantošanas gumijas SBR.Gum..
15,16€
Bez nodokļa:12,53€
Gumijas paklāji kas paredzēti netīrumu savākšanai pie durvīm celiņu ierīkošanai mitrās telpās.Īpašības:Viegli nomazgāt netīrumus pastāvīga vēdināšanaViegli uzstādāmi un noņemamiMīksti neslīdoši staigājot nerada troksniŠādi paklājiņi aizsargā grīdu pret skrāpējumiemGrubuļainā virsma masē pēdas veicin..
18,85€
Bez nodokļa:15,58€
HARD COLOR grīdas segums samazina traumu iespējamību sporta aktivitāšu laikā. HARD COLORgrīdas segumsir ideāls risinājums sporta arēnām fitnesa centriem trenažieru zālēm vingrošanas laukumiem slidotavām vai tirdzniecības izstāžu centriem.Tehniskie dati:Materiālu veids:pārstrādātas gumijas granulas a..
27,01€
Bez nodokļa:22,32€
Gumijas grīdu segums PUZZLE paredzēts sporta laukumiem sporta zālēm fitnesa un vingrošanas zālēm. Tas ir izgatavots no reģenerētām SBR granulām kas ir saistītas ar poliuretāna saistvielu. Šāda virsma ir ļoti stabila pateicoties tās puzzles formai.Tehniskie dati:Krāsas: MelnaBiezums: 15 mmIzmērs: 100..
33,11€
Bez nodokļa:27,36€
Gumijas grīdu segums PUZZLEparedzēts sporta laukumiem sporta zālēm fitnesa un vingrošanas zālēm. Tas ir izgatavots no reģenerētām SBR granulām kas ir saistītas ar poliuretāna saistvielu. Šāda virsma ir ļoti stabila pateicoties tās puzzles formai.Tehniskie dati:Krāsas:SarkanaBiezums:15 mmIzmērs:1000 ..
42,04€
Bez nodokļa:34,74€
Gumijas grīdu segums PUZZLEparedzēts sporta laukumiem sporta zālēm fitnesa un vingrošanas zālēm. Tas ir izgatavots no reģenerētām SBR granulām kas ir saistītas ar poliuretāna saistvielu. Šāda virsma ir ļoti stabila pateicoties tās puzzles formai.Tehniskie dati:Krāsas:ZaļaBiezums:15 mmIzmērs:1000 x 1..
42,62€
Bez nodokļa:35,22€
Gumijas grīdu segums PUZZLEparedzēts sporta laukumiem sporta zālēm fitnesa un vingrošanas zālēm. Tas ir izgatavots no reģenerētām SBR granulām kas ir saistītas ar poliuretāna saistvielu. Šāda virsma ir ļoti stabila pateicoties tās puzzles formai.Tehniskie dati:Krāsas:PelēkaBiezums:15 mmIzmērs:1000 x..
44,71€
Bez nodokļa:36,95€
Gumijas grīdu segums PUZZLEparedzēts sporta laukumiem sporta zālēm fitnesa un vingrošanas zālēm. Tas ir izgatavots no reģenerētām SBR granulām kas ir saistītas ar poliuretāna saistvielu. Šāda virsma ir ļoti stabila pateicoties tās puzzles formai.Tehniskie dati:Krāsas: ZaļaBiezums:18 mmIzmērs:1000 x ..
47,52€
Bez nodokļa:39,27€
Rāda no 1 līdz 9 kopā 9 (Kopā lapu - 1)
Cookie
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas