Izvēlne
Grozs

Uzmanību: minimālā pasūtījuma summa ir 20 EUR!

PVC TENTS

PVC tents caurspīdīgs 02mm 200 mkrPielietojums:Terašu lapeņu un pergolu mīkstajiem logiemTeltīmLaivu un auto logiemDzesēšanas vitrīnāmNoliktavāmGalda virsmu pasargāšanaiDažādu priekšmetu izgatavošanaiSiltumnīcāmĪpašības:FunkcionaliPraktiskiIzturīgi un ilgmūžīgiAizsardzība pret UV stariem vēju un lie..
4,25€
Bez nodokļa:3,51€
PVC tents caurspīdīgs 03mm 300 mkrPielietojums:Terašu lapeņu un pergolu mīkstajiem logiemTeltīmLaivu un auto logiemDzesēšanas vitrīnāmNoliktavām Galda virsmu pasargāšanaiDažādu priekšmetu izgatavošanaiSiltumnīcām Īpašības:FunkcionaliPraktiskiIzturīgi un ilgmūžīgiAizsardzība pret UV stariem vēju un l..
5,29€
Bez nodokļa:4,37€
PVC tents caurspīdīgs 04mm 400 mkrPielietojums:Terašu lapeņu un pergolu mīkstajiem logiemTeltīmLaivu un auto logiemDzesēšanas vitrīnāmNoliktavāmGalda virsmu pasargāšanaiDažādu priekšmetu izgatavošanaiSiltumnīcāmĪpašības:FunkcionaliPraktiskiIzturīgi un ilgmūžīgiAizsardzība pret UV stariem vēju un lie..
6,40€
Bez nodokļa:5,29€
PVC tents caurspīdīgs 05mm 500 mkrPielietojums:Terašu lapeņu un pergolu mīkstajiem logiemTeltīmLaivu un auto logiemDzesēšanas vitrīnāmNoliktavāmGalda virsmu pasargāšanaiDažādu priekšmetu izgatavošanaiSiltumnīcāmĪpašības:FunkcionaliPraktiskiIzturīgi un ilgmūžīgiAizsardzība pret UV stariem vēju un lie..
7,87€
Bez nodokļa:6,50€
PVC tenta materiāls necaurspīdīgsTehniskie dati:Platums: 15mRuļļa garums: 50mBiezumi 500 mkrUV stabilizēts JāKrāsa RAL7046 pelēksPielietojums:LaivāmTerasēmLapenēmNojumēm un garāžāmDzesēšanas vitrīnāmAuto piekabēmGalda virsmu pasargāšanaiDažādu izstrādājumu ražošanaiNoliktavām..
8,28€
Bez nodokļa:6,84€
PVC tenta materiāls necaurspīdīgsTehniskie dati:Platums: 15mRuļļa garums: 50mBiezumi 500 mkrUV stabilizēts JāKrāsa RAL7047 gaiši pelēksPielietojums:Laivām TerasēmLapenēmNojumēm un garāžām Dzesēšanas vitrīnāmAuto piekabēm Galda virsmu pasargāšanaiDažādu izstrādājumu ražošanai Noliktavām..
8,28€
Bez nodokļa:6,84€
PVC tents caurspīdīgs 065mm 650 mkrPielietojums:Terašu lapeņu un pergolu mīkstajiem logiemTeltīmLaivu un auto logiemDzesēšanas vitrīnāmNoliktavāmGalda virsmu pasargāšanaiDažādu priekšmetu izgatavošanaiSiltumnīcāmĪpašības:FunkcionaliPraktiskiIzturīgi un ilgmūžīgiAizsardzība pret UV stariem vēju un li..
10,01€
Bez nodokļa:8,27€
PVC tents caurspīdīgs 05mm 500 mkrPielietojums:Terašu lapeņu un pergolu mīkstajiem logiemTeltīmLaivu un auto logiemDzesēšanas vitrīnāmNoliktavāmGalda virsmu pasargāšanaiDažādu priekšmetu izgatavošanaiSiltumnīcāmĪpašības:FunkcionaliPraktiskiIzturīgi un ilgmūžīgiAizsardzība pret UV stariem vēju un lie..
11,93€
Bez nodokļa:9,86€
PVC tents bronza 05mm 500 mkrPielietojums:Terašu lapeņu un pergolu mīkstajiem logiemTeltīmLaivu un auto logiemDzesēšanas vitrīnāmNoliktavāmGalda virsmu pasargāšanaiDažādu priekšmetu izgatavošanaiSiltumnīcāmĪpašības:FunkcionaliPraktiskiIzturīgi un ilgmūžīgiAizsardzība pret UV stariem vēju un lietu kā..
12,28€
Bez nodokļa:10,15€
Rāda no 1 līdz 9 kopā 9 (Kopā lapu - 1)
Cookie
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas